درخواست همکاری(تدریس)

آگهی استخدام

استخدام مدرس بصورت قراردادی در مجتمع فنی نخبگان

 

 

 

کار کردن در محیطی که علاوه بر امنیت، شکوفایی و رشد را برای شما به همراه داشته باشد، می‌تواند رویای هر انسانی در شغل مورد علاقه‌اش باشد. ما درمجتمع فنی نخبگان با

همراهی پرسنل خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط فراهم آورده‌ایم که برای تمامی علاقه‌مندان به کار در مراکز آموزشی  یک محیط ایده‌آل به شمار می

رود.

 

 فرصت استخدام مدرس درمجتمع فنی نخبگان

 

دفتر سرمایه انسانی مجتمع نخبگان درخدمت دانش پژوهان

 

 

از علاقه مندان در زمینه  های مختلف علمی وعملی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماییم:

شرایط جذب مدرس

 

امجتمع نخبگان  در زمینه های مختلف تحصیلات آکادمیک وجذب اساتید، آموزش دوره های تخصصی اساتید و مربی گری نیروی متخصص جذب و تربیت مینماید، آن دسته از داوطلبانی که :

  1. حداقل 18 سال سن 
  2.  دارای کارت پایان خدمت ( برای داوطلبین آقایان )

 میتوانند درخواست کتبی خود را همراه با رزمه به ایمیل واحد آموزش Email  ارسال نموده و یا

حضوری به مجتمع فنی نخبگان وبا تلفن : 33459368 -024  تماس حاصل فرمایند.

مراحل جذب  مدرس :

  1. پرکردن فرم درخواست 
  2. ارائه رزومه به همراه 2قطعه عکس و کپی شناسنامه – کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی جهت تشکیل پرونده

داشتن تحصیلات آکادمیک فوق و یا دکترا 

مهارت ارتباطی مناسب و توانایی بررسی و تمایلات مشتریان/

توانایی انجام کار گروهی


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:


ویا ایمیل  vmziran19@gmail.com ویا http://mfnokhbegan.ir ارسال فرمایید.

 

 

همکاری با مجتمع فنی نخبگان

 

 

مجتمع فنی نخبگان  با کمک و بهره گیری از اساتید خبره تلاش دارد در زمینه خدمات آموزشی برای سازمان ها و واحدهای تولیدی و خدماتی اقدام به برگزاری کاربردی دوره ها در رشته ها و سطوح مختلف با هدف ارتقاء توانمندیها و دانش نیروی انسانی سازمان ها و بهبود کیفیت خدمات رسانی آنها نماید. همچنین پش از پایان دوره گواهی معتبر و دو زبانه به فارغ التحصیلان ارائه می گردد، این مجموعه جزو موسسات معدودی است که مجوز آموزش کارکنان دولت را دارا می باشد، سازمانهایی که نیاز آموزشی دارند می توانند از امکانات موجود در مجموعه استفاده نموده و یا در صورت نیاز و داشتن شرایط لازم برای برگزاری دوره مورد درخواست دوره آموزشی را در محل خود برگزار نماید. امید است تا با همکاری مشترک با مجموعه هایی که نیاز روز افزون آموزش و پیشرفت کارکنان خود را درک کرده اند بتوانیم گام موثری در بهره وری و کارایی بیشتر نیروهای سازمانی آنان برداشته تا بتوانیم در عرصه رقابت فشرده به موسسات طرف قرار داد خود کمک شایسته نماییم. متقاضیان برای همکاری برون سازمانی می توانند با پر کردن فرم درخواست دوره در اسرع وقت از مشاوره کارشناسان مجرب ما استفاده نموده و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

 

اگر شما هم خلاق و پر انرژی هستید فرصت همکاری با ما را از دست ندهید و به خانواده ی بزرگ ما بپیوندید  وازطریق ایمیل vmziran19@gmail,com ویا بhttp://mfnokhbegan.ir ما بفرستید.

 

 

 

 

  •  


برچسب ها

دوره وآموزش نخبگان   

اساتید مجتمع نخبگان زنجان