ریاضی یازدهم

   Ù¾Ú©ÛŒØ¬ مشاوره حضوری

                            

پکیج مشاوره حضوری


مشاوره حضوری نیم خط به سبب رفع مشکلات تحصیلی و ارتقای سطح کیفی مطالعه دانش آموزان و بالا بردن انگیزه آنان برای ادامه تحصیل و روش مطالعه درست انجام می گردد. یافتن علت شکست راه پیروزی را به ما نشان خواهد داد. بنابرین اگر هدفی ندارید یا برای هدفتان نمی جنگید دلیل نهفته در اعماق وجودتان دارد که لازم است از آن پرده بردارید. 

مشاوره حضوری برای خانواده هایی توصیه میشود که

نگران بی توجهی فرزندانشان نسبت به آیندشان هستند.

توانایی اقناع و راهنمایی فرزندانشان را ندارند و نگران آینده فرزندانشان هستند.

 

اگر به عنوان یک دانش آموز
به مسیر زندگیتان با دقت کافی توجه کنید یا در مسیری که دلتان میخواهد قرار دارید یا این در مسیری نادرست قدم برمیدارید اگر در مسیر دلخواهتان هستید باید به سبب علاقه قلبی و آرامش حاصل از آن تلاش کافی برای تحقق هدفتان داشته باشید اما چنانچه تلاش کافی ندارید این مسئله توجیه پذیر نیست. زیرا یا این مسیر علاقه اصلی شما نیست یا اینکه اراده کافی برای تلاش ندارید و بنابراین به مسیرتان بیشتر بیندیشید زیرا هدف انسان برای پیشرفت همواره از تلاش برای مفید بودن عبور میکند.
اگر در مسیری هستید که دلخواهتان نیست سعی کنید به سمتی بروید که در آن سمت بدرخشید. یک بار فرصت برای زندگی کردن است و زمان در جهت عکس به حرکت در نخواهد آمد. آیا خود را بابت تصمیم غلط ملامت نخواهید کرد؟ بنابراین درست انتخاب کنید و توجه داشته باشید انتخابتان باید بر اساس علاقه و منطق (عقلانیت) باشد. 

مهمترین قدم برای موفقیت شناخت خود ، مسیر و هدف است .

مشاوره حضوری برای چه کسانی مناسب است؟

ما پکیج های مشاوره حضوری مجتمع فنی نخبگان را برای دانش آموزانی مناسب میدانیم که:


رفع اشکالات

به دنبال دلایل عدم موفقیت تحصیلی خود هستند

تقویت انگیزه

انگیزه کافی برای شروع یا ادامه قوی ندارند

روش مطالعه

روش مطالعه درسی آن ها موثر نبوده است

!از یادگیری لذت ببرید

ما استعدادهای درونی شما را شناسایی و بارور میکنیم تا بتوانید با تلاشی هوشمندانه طعم و مزه ی موفقیت تحصیلی را بچشید.

09192410484

آیا مسیر موفقیتتان از تحصیل می گذرد؟

اگر به عنوان یک دانش آموز یا محصل به مسیر زندگیتان با دقت کافی توجه کنید یا در مسیری که دلتان میخواهد قرار دارید یا این در مسیری نادرست قدم برمیدارد اگر در مسیر دلخواهتان هستید باید به سبب علاقه قلبی و آرامش حاصل از آن تلاش کافی برای تحقق هدفتان داشته باشید اما چنانچه تلاش کافی ندارید این مسئله توجیه پذیر نیست. زیرا یا این مسیر علاقه اصلی شما نیست یا اینکه اراده کافی برای تلاش ندارید و بنابرین به مسیرتان بیشتر بیاندیشید زیرا هدف انسان برای پیشرفت همواره از تلاش برای مفید بودن عبور میکند. شما همواره توجه داشته باشید که می بایست شخص مفیدی باشید. زندگی همیشه ناآرام و سرکش است و انسان باید سعی در مفید بودن داشته باشد. مفید بودن برای خود، برای دیگران، برای اجتماع و اطرافیان. اما اگر در مسیری هستید که دلخواهتان نیست. سعی کنید به سمتی بروید که در آن سمت بدرخشید. یک بار فرصت برای زندگی کردن و زمانی که در جهت عکس به حرکت در نخواهد آمد آیا خود را بابت تصمیم غلط ملامت نخواهید کرد؟ بنابرین درست انتخاب کنید البته باید توجه داشته باشید انتخابتان باید بر اساس علاقه، منطق(عقلانیت) باشد.

فرم درخواست مشاور تحصیلی به شماره تلگرام 09192410484 ارسال فرمایید تادراسرع وقت باشما تماس گرفته شود


برچسب ها

ریاضی یازدهم  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان