دوره تخصصی بورس وسرمایه گذاری

 

کلاس آموزش بورس و معاملات سهام 

 

برگزاری کلاس‌های آموزش بورس و نحوه انجام معاملات 

کلاس‌های آموزشی “مقدمات سرمایه گذاری در بورس” و “معاملات” به منظور آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان محترم با مفاهیم اولیه بازارهای مالی ونحوه سرمایه گذاری بورس، توسط درمجتمع فنی نخبگان برگزار می‌شود.

علاقه مندان که تمایل دارند دوره آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته را بیاموزند، جهت شرکت در این کلاس‌ها به ادامه مطلب توجه کنند.

آینده مالی شما به یادگیری نحوه کارکرد پول، سرمایه و سرمایه‌گذاری بستگی دارد. هرچقدر شما در این رابطه اطلاعات و دانش خودتان را از منابع و اساتید معتبر بدست آورید و آنها به کار گیرید، هوش مالی‌تان و در نتیجه، درآمد و ثروت تان را افزایش می‌یابد.

کلاس‌های آموزش بورس در مجتمع فنی نخبگان

 

برای ورود به هر بازاری چهار نکته بسیار مهم است؛

  • ابتدا مفاهیم اولیه و کاربردی
  • دوم روش کسب اطلاعات و به روز بودن اطلاعات
  • سوم تحلیل داده و اطلاعات
  • و در نهایت روش‌های بهینه انجام معاملات در کوتاهترین زمان

سعی ما این است که طی جلسات مقدماتی آموزشی تحت عناوین ذیل سرمایه گذاران محترم را با مفاهیم اشاره شده، آشنا کنیم.

مزیت‌های یادگیری بورس با شرکت در دوره حضوری

غیر از آموزش بورس با شرکت در دوره‌های حضوری، روش‌های یادگیری دیگری نیز وجود دارد. اما برای برخی از افراد، شرکت در دوره‌های آموزشی حضوری می‌تواند بسیار مفیدتر باشد زیرا سبک یادگیری آنها طوری است که با این روش اطلاعات بیشتری دریافت می‌کنند.

سبک یادگیری برخی افراد بصورتی است که یادگیری‌شان در کلاس‌ها بهتر است و تمایل دارند توانایی پرسش و پاسخ با استاد را داشته باشند. سایر مزیت‌های شرکت در دوره حضوری بورس به شرح زیر است:

ارتباط با دیگران و یافتن دوستان جدید

ایجاد ارتباط با افراد دیگری که علاقه‌مند به بورس هستند یک جنبه کلیدی است، زیرا می‌توان از تجربیات آنها نیز استفاده کرد و با هم برای پیشرفت در بورس تبادل نظر نمود. با وجودیکه آموزش بورس به روش‌های دیگر بسیار زیاد است، امکان ارتباط چهره‌به‌چهره با کسی که آموزش می‌دهد معمولا وجود ندارد و برخی از افراد فقط با ارتباط مستقیم می‌توانند مهارتی را عمیقا فرا بگیرند.

تعامل و تمرکز = یادگیری بیشتر

آموزش بورس بیشتر اوقات به دیدن یک فیلم، خواندن مقاله و شنیدن فایل‌های صوتی خلاصه می‌شود. طبیعتا در حین اینکار حواس‌پرتی‌هایی به وجود می‌آید، مثلا یک ایمیل جدید، پیامک، شبکه‌های اجتماعی و چنین حواس‌پرتی‌هایی ممکن است تمرکز شخص را برهم بزند، مگر اینکه یک انضباط قوی در شما وجود داشته باشد و خودتان را مجبور کنید که در تمام مدت، به فیلم و مطالب توجه کامل می‌کنید.

اما در کلاس حضوری آموزش بورس، شما با تمرکز به گفته‌های استاد گوش فرا می‌دهید و چون امکان ارتباط و گفتگوی متقابل وجود دارد، درصد یادگیری و به خاطر سپردن اطلاعات افزایش می‌یابد.

 

مزیت‌های یادگیری بورس با شرکت در کلاس 

 

مزایای دوره‌ها

  • امکان دریافت‌ فیلم‌های کلاس برای مرور مطالب
  • دسترسی به اساتید بهتر، با قیمت کمتر
  • عدم نیاز به مرخصی یا وقت آزاد برای مراجعه حضوری در کلاس (به دلیل اینکه دوره‌ها در هر زمان قابل مشاهده است)
  • امکان مشاهده فیلم‌های آموزشی با حداقل تجهیزات و اتصال اینترنت معمولی

 

اطلاعات برگزاری کلاس‌های بورس:

نحوه برگزاری: حضوری 

حضور برای عموم آزاد است ولی برای دوره‌های پیشرفته باید پیش نیاز آنرا گذرانده باشید.

 اهدای گواهینامه گذراندن دوره پس از شرکت در برخی دوره‌‌ها امکان پذیر است.

حضور اساتید معتبر در دوره‌های آموزشی از نقاط قوت این شرکت است.

گفتنی است با توجه به محدود بودن ظرفیت، اولویت با کسانی خواهد بود که سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. بدیهی است در صورت پر شدن ظرفیت هر هفته، ادامه لیست به ترتیب اولویت ثبت نام، در هفته های آینده از طریق تماس تلفنی دعوت به حضور خواهند شد.

 برچسب ها

بورس وسرمایه گذاری  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان