آموزش زبان چینی

آموزش زبان چینی

همان‌گونه که از شواهد پیدا است، اقتصاد قدرتمند چین اثر خود را اعمال می‌کند و همگان راجع به آینده اقتصادی و سلطه چین بر دنیای اقتصاد صحبت می‌کنند و این یک واقعیت اجتناب‌ناپذیر است. بنابراین، یادگیری زبان چینی برای تاجران ایرانی به یک اولویت تبدیل شده تا علاوه بر سهولت کاری بتوانند سود بیشتری را در رابطه با طرف چینی خود کسب کنند.

در ایران علاوه بر دانشگاه شهید بهشتی که رشته آموزش زبان چینی و مکالمه زبان چینی را دارد، دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی نیز، آموزش زبان چینی را ارائه می‌کنند. برای تحصیل در برخی از دانشگاه‌های بنام چینی، ارائه مدرک HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi) یا همان آزمون تعیین سطح زبان چینی الزامی است. به همین منظور، تمرین و آمادگی در این آزمون ضروری به نظر می‌رسد. HSK تقریبا آزمونی مشابه آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) انگلیسی است که در شش سطح برگزار می‌شود و در هر سطح، مهارت‌های: نوشتاری، شنیداری، خواندن و درک مطلب مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. با توجه به معلومات خود انتخاب می‌کنید که در چه سطحی از آزمون شرکت کنید. 

از دلایل و اهمیت یادگیری زبان چینی این است که با یادگیری این زبان فرصت‌های شغلی زیادی خواهید داشت و هرگز بیکار نمی‌مانید، به خاطر اقتصاد رو به رشد چین درخواست فزاینده‌ای برای استخدام کسانی که به این زبان آشنایی دارند، وجود دارد. شما به راحتی می‌توانید در دانشگاه‌های معتبر چین بورسیه تحصیلی بگیرید و درس بخوانید و با یادگیری این زبان می‌توانید با یک پنجم جمعیت جهان به طور مستقیم صحبت کنید و همچنین دوستان بسیار خوبی در سراسر جهان پیدا کنید و دریچه‌ای جدید از جهان به روی شما گشوده می‌شود که در آن می‌توانید با فرهنگ غنی و ادبیات زیبای چینی آشنا شوید.

درمجتمع نحبگان زنجان به موضوعات ابتدایی و کاربردی زبان چینی همچون: ارتباط با افراد، خرید کردن، چگونه سوال پرسیدن، پول چنج کردن (Exchange)، صفات، مشاغل، غذاهای چینی و انواع نکات توضیحی و گرامری زبان چینی که یک زبان آوایی و کاملا متفاوت با دیگر زبان‌های دنیا است، پرداخته می شود.

1. آموزش زبان چینی – مقدماتی تا پیشرفته(کودکان - نوجوانان - بزرگسالان )

تلفن هماهنگی 33466877- 024   33544688- 024   33455453- 024برچسب ها

آموزش زبان چینی زنجان(دکتر وحید مرصعی)  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان