ریاضی پیش دبستان

  •                             Ø¨Ú†Ù‡ ها در دوره پیش دبستانی چه می آموزند

 

قیمت تدریس خصوصی

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

 

تدریس خصوصی کلمه ای است که وقتی میشنوید اولین مفهومی که در ذهن شما شکل میگیرد قیمت آن است. البته این حقیقت را نمیشود انکار کرد زیرا که تدریس خصوصی هزینه های سرسام آوری را برای خانواده ها و فرزندانشان دارد، علاوه بر این سایت های غیر قابل اعتمادی که با انگیزه ی سودجویی شروع به کار کرده اند و دبیرانی که مدرک تخصصی از دانشگاه های معتبر کشور ندارند و یا بی تجربه هستند، باعث سردرگمی خانواده ها میشوند. با این حال این تصوری است که با اندکی تحقیق و جست و جو میتوانید تغییرش دهید.

تدریس خصوصی در منزل ، دبیران، زمانی که برای آموزش خود یا فرزندتان در نظر دارید مواردی است که قبل از قضاوت درمورد هزینه های بالای قیمت تدریس خصوصی باید به آن ها توجه کنید. 
 

هر قیمتی برای تدریس خصوصی را باور نکنید!

قیمتی که برای تدریس خصوصی توسط مدرسین مجتمع نخبگان به شما اعلام میشود بر اساس دو فاکتور مهم * سختی درس و * سطح دانش آموز در درس مورد نظر است. بنابراین ما برای تعیین هزینه ی تدریس خصوصی بازه های قیمتی را برای شما در نظر گرفته ایم. برای مثال حدود هزینه ی تدریس خصوصی ریاضی متوسطه اول از جلسه ای 40 هزار تومان تا 70 هزار تومان متغیر میباشد. 
 

قیمت تدریس خصوصی

تدریس خصوصی در مجتمع فنی نخبگان زنجان

در حال حاضر مجتمع فنی نخبگان با ارائه خدمات تدریس خصوصی در زنجان  به دانش آموزان گرامی است. اما سایر دانش آموزانی که به هر نحوی قادر به بهره مندی از خدمات تدریس خصوصی حضوری نیستند میتوانند با استفاده از رفع اشکال آنلاین، سوالات خود را از ما بپرسند و خود را برای امتحانات و آزمون های درسی بیشتر آماده کنند.
 
 
 
اما شاید فکر کنید که مدرس خصوصی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و آینده ی تحصیلی خود را به او سپرد. مدرک تخصصی مدرس، در زمینه ای که میخواهد آموزش دهد، بسیار مهم و تاثیرگذار است، حتما اطمینان داشته باشید که درس در تخصص خود آموزش دهد. اینکه مدرک معلم خصوصی شما از برترین دانشگاه های کشور باشد نیز به اندازه ی مورد اول مهم است زیرا مدرسی که در بهترین دانشگاه کشور درس خوانده، دوره ی آموزشی خود را زیر نظر عالی رتبه ترین اساتید گذرانده و از تجربه ی اساتید خود بهره برده است. هم چنین علاوه بر مهارت و تسلط بر روی درسی که آموزش میدهد، مشاور خوبی جهت دادن راهکار های جدید و مناسب برای تست زنی و تستی خواندن و موفقیت در امتحانات نهایی و کنکور است. بنابراین یک معلم خصوصی خوب معلمی است که علاوه بر آموزش درس، بتواند یادگیری دانش آموز خود را به سمتی سوق دهد که نه تنها در امتحانات مدرسه، بلکه در آزمون های پیشرفت تحصیلی که آینده تحصیلی دانش آموزان به نتیجه آن وابسته است، موفق باشد.
آموزش ریاضی اول درمجتمع فنی نخبگان باشماره 02433459368 مسئول دپارتمان خانم مهندس شجاعی تماس فرمایید.
 

 

تدریس خصوصی هزینه نیست!

قیمت تدریس خصوصی همواره فاکتور مهمی برای والدین برای انتخاب دبیر برای فرزندشان بوده است. اما نباید این موضوع را فراموش کرد که برای آموزش فرزندتان نمیتوانید کیفیت را فدای کمیت کنید و از آموزش بی کیفیت بهره ببرید. آموزش فرزندان شما سرمایه گذاری است که در دوران مدرسه انجام میدهید و نتیجه مثبت آن را در آینده خواهید دید. اساتید مجتمع نخبگان تماما دانشجویان و دانش آموختگان برترین دانشگاه های معرف هستند که در صورت نیاز میتوانید از خدمات تدریس و مشاوره ی تحصیلی آنها برای دانش آموز خود بهره مند شوید.
 

                                                  ریاضی پیش دبستانی

نام دوره آموزشی مدت   شهریه (ریال)
                                            ریاضی با   نقاشی                                                          10 جلسه      : 10ساعت       -
                                            ریاضی  با تصویری            5 جلسه        :  5 ساعت                 -
                                            ریاضی با عددی            5جلسه         : 5 ساعت       -
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 برچسب ها

ریاضی پیش دبستان  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان