شما اینجا هستید:   خانه » عناوین » دوره تخصصی استارتاپ

دوره تخصصی استارتاپ

تمام بیلبوردهای شهر پر شده از تبلیغات کسب‌و‌کارهای آنلاین یا همان استارت آپ‌ها. استارت آپ‌هایی برای درخواست تاکسی، سفارش غذا، تعمیرات خودرو در محل، کارواش و حتی خشکشویی آنلاین! نمی توان انکار کرد که نسل بعدی کسب‌وکارها، استارتاپ‌های اینترنتی هستند. استارتاپ‌های دهه‌های پیش در دنیا هم اکنون به پر ارزش‌ترین شرکت‌ها تبدیل شده اند.

امروز هم بهترین زمان برای فهم دقیق مفهوم استارتاپ و شناخت مسیر ایجاد آن است؛ هر ابزار و اطلاعاتی که برای شروع مسیر خود نیاز دارید، در این دوره خواهید یافت. از آشنایی با ادبیات یک استارتاپ، شناخت شخصیت خود، یافتن تیم و شناخت و ارتباط با مشتری، انجام اولین فروش واقعی تا چگونگی رشد و جذب سرمایه در این دوره نه تنها به صورت تئوریک، بلکه بصورت عملی و با انجام فعالیت‌های گروهی، آگاهی مناسبی از تمامی جوانب راه اندازی یک استارتاپ بدست خواهید آورد. با ماهیت استارتاپ‌ها، مراحل راه اندازی و رشد آن، چالش‌هایی که ممکن است با آن مواجه شوید و ... آشنا خواهید شد.

نحوه برگزاری دوره

 

با توجه به اهمیت یادگیری مسائل استارتاپی به نحوی که بتوان آن ها را به شکلی عملیاتی در استارتاپ های فعلی یا آینده خود به کار گیریم و بتوانیم آن را در قالب استارتاپ های خود پیاده سازی کنیم و به نوعی راه آن را یک بار رفته باشیم نحوه برگزاری این دوره به شکل عملگرایانه و تا جایی که مباحث اجازه دهد به شکلی گروهی و تیمی همراه با بازی های عملی برای یادگیری بیشتر و کاربردی انجام خواهد گرفت. در واقع شما شبیه سازی از فرآیند راه اندازی‌ استارتاپ خود را میتوانید داشته باشید تا در واقعیت بتوانید بهتر استارتاپ را جلو ببرید و ناشناخته های کمتری داشته باشید.

 

 

آپ استارتاپ تور 

 

در یک استارتاپ همه چیز مسائل فنی و کسب وکاری آن نیست. تمام افرادی که در تیم یک استارتاپ هستند یا میخواهند استارتاپی داشته باشند نیاز است تا با جوانب دیگری از یک استارتاپ نظیر اهمیت روابط اجتماعی، نحوه تعامل با افراد مختلف در اکو سیستم، و جنبه های روحی و فکری که نیاز است آشنا شوند.

از این رو در طول دوره، در فضایی غیر از فضای کلاس دور هم جمع می‌شویم و در مورد استارتاپ‌ها گپ می‌زنیم، در رویدادهای مرتبط شرکت می‌کنیم و مهارت‌های نرمی که برای راه اندازی استارتاپ خود نیاز داریم را افزایش می‌دهیم:

  • شبکه سازی می‌کنیم و ایجاد ارتباط با سایر افراد را یاد می‌گیریم.
  • از اهداف و خواسته‌های خود می‌گوییم و صحبت برای جمع را یاد می‌گیریم.
  • ایده یک دیگر را می‌شنویم و نحوه صحیح بازخورد دادن/گرفتن را یاد می‌گیریم.
  • طوفان فکری ایجاد می‌کنیم و ذهن خود را برای خلاقیت تمرین می‌دهیم.

مدرس دوره آقای دکتر وحید مرصعی

جهت حضور درکلاسهای مجتمع نخبگان وهماهنگی درکلاسها باشماره02433466877 -09192410484 تماس فرماییدبرچسب ها

دوره جامع استارت آپ ، ۰ تا ۱۰۰ آموزش استارتاپ توسط دکتر وحید مرصعی  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان