دوره تخصصی بازاریابی وفروش

دوره جامع فروش حرفه ای

[Professional Sales Management]

دوره 10 ساعته؛ از مقدماتی تا پیشرفته!

دوره جامع فروش حرفه ای یکی دیگر از دوره هایی است که در مجتمع فنی نخبگان توسط دپارتمان مدیریت این مجموعه به صورت عملی و فشرده برگزار می شود. شرکت ها و سازمان ها معمولاً اول تولید کرده سپس برنامه  فروش و تبلیغات را تدوین می کنند. این عمل کاملاً اشتباه است و باعث شکست شرکت می شود. شرکت ها به خصوص شرکت های استارت آپ و Small Business ها می بایست قبل از تولید، تماماً فرآیندهای فروش و بازاریابی را تدوین و برای هر یک از آن ها پلن و برنامه های جامع و کاملی داشته باشند. یکی از عوامل شکست شرکت های کوچک، عدم توانایی در معرفی درست محصول و فروش آن است. مدیران می بایست بابت فروش و ارائه محصول برنامه و چشم انداز تعریف کنند. این برنامه باید دقیق و علمی و از همه مهمتر عملیاتی باشد و تمامی فرآیند های آن را برنامه ریزی کنند. آموزش، کم هزینه و راحت ترین راه جهت تدوین برنامه فروش است. مدیران به دلیل مشغله کاری زیاد نمی توانند زمان زیادی را در دوره های آموزشی بلند مدت شرکت کنند، از این رو دوره فروش حرفه ای به صورت فشرده را به شما پیشنهاد می کنیم.

دوره جامع فروش حرفه ای با توجه به نیاز مدیران و نیاز شرکت های ایرانی در راستای افزایش فروش (به شرط آن که محصول یا خدمات با  کیفیت ارائه کنید) برنامه ریزی شده است که مهم ترین هدف از برگزاری دوره فروش حرفه ای ارائه راهکارها و برنامه های دقیق به واحد فروش و بازاریابی شرکت ها می باشد تا بتوانند هدفمندتر مذاکره و اقدام کنند. اگر در صورتی که محصول یا خدمات شرکت شما با کیفیت و مورد نیاز بازار هدف باشد و فروش شما کم، مشکل از کارمندان و برنامه های فروش شرکت است. دوره فروش حرفه ای تماماً به صورت عملی و Case Study برگزار می شود و در نهایت شما می توانید برای شرکت خود برنامه فروش کوتاه مدت و بلند مدت تدوین و اجرایی کنید.

دوره جامع مدیریت فروش

سرفصل های دوره فروش حرفه ای

ویژگی های دوره جامع فروش حرفه ای

دوره فروش حرفه ای به صورت مهارتی و Case Study مباحث فروش را از مبتدی تا پیشرفته عنوان کرده و با تمرکز در بازار و مشتری، راهکارهای یک فروش موفق را ارائه می کند. دوره فروش حرفه ای توسط اساتید با تجربه و حرفه ای حوزه ی فروش برگزار می شود.

دست آوردهای دوره فروش حرفه ای

• ایجاد مزیت رقابتی برای محصولات و خدمات
• افزایش فروش و افزایش بهره وری
• تدوین برنامه های کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت فروش
• افزایش رضایت مشتریان

مخاطبان دوره فروش حرفه ای

  • مدیران ارشد و میانی سازمان
  • استارتاپ ها و شرکت های کوچک
  • کارشناسان و کارمندهای واحد فروش
  • دانشجویان و علاقه مندان به حوزه فروش و بازاریابی

مدت زمان دوره جامع فروش حرفه ای : 10 ساعت

جهت حضور درکلاسهای مجتمع نخبگان وهماهنگی درکلاسها باشماره02433466877 -09192410484 تماس فرماییدبرچسب ها

اشتغال وکارآفرینی  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان