شما اینجا هستید:   خانه » درباره نخبگان » قوانین ومقررات

قوانین ومقررات

به بخش قوانین ومقررات مجتمع نخبگان خوش آمده اید

با سلام و احترام، دانشپذیر گرامی از اینکه مجتمع فنی نخبگان را برای ارتقاء سطح دانش و آموزش خود انتخاب نموده اید بسیار خوشنود و خرسندیم. مجتمع فنی نخبگان مفتخر است با اساتید مجرب، کارگاههای مجهز و پرسنل حرفه ای، شما را درآموزشهای تخصصی به بهترین نحو و با جدیدترین روشهای علمی و آموزشی یاری نماید. لذا در جهت نیل به این مهم، با مصوب نمودن آئین نامه هایی برای اساتید محترم، پرسنل گرامی و دانش پذیران گرانقدر درصدد است تا با ایجاد شرایط مناسب برای تمامی کلاسها در هر سطح و ساعت، شرایط بهینهای را مهیا نماید. بدیهی است با رعایت این آئین نامه خود را در این مسیر یاری میفرمایید.
پیشاپیش از همکاری و عنایت شما کمال تشکر را داریم.

 

آئیننامه قوانین و ضوابط دانشپذیران گرامی مجتمع فنی نخبگان

1- مبلغ واریزی شهریه بعلت پرداخت به حساب سازمان در صورت انصراف قابل برگشت نخواهد بود.
2-  رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره الزامی میباشد. جهت حفظ شأن استاد و حرمت محیط آموزش، از بردن هرگونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاسها خودداری نمایید.
3- دانشپذیر گرامی، مشخصات شما بر اساس اطلاعاتی که در این فرم تکمیل نمودهاید در نرم افزار ثبت میشود. لذا خواهشمندیم فرم را با دقت و کامل تکمیل نمایید. ضمنا اطلاع رسانی شروع دوره، لغو کلاس، تاریخ آزمون و … از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. لطفا درصورت تغییر شماره تلفن همراه مراتب را سریعا به مسئول ثبت نام مجتمع فنی نخبگان اعلام نمایید.
4- ضبط مطالب آموزشی به صورت تصویری ممنوع بوده و ضبط صدا فقط با هماهنگی اساتید محترم امکانپذیر میباشد. ضمناً استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع است.
5- دانشپذیر مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی است که در اختیار او قرار میگیرد. و درصورت ایجاد هرگونه خسارت، ملزم و متعهد به جبران آن میباشد.ضمنا خواهشمند است بدون هماهنگی کارشناسان واحد انفورماتیک، هیچ جابجایی یا تغییری در تجهیزات ایجاد نفرمایید.


6- صدور مدرک پایان دوره آموزشی برای دانش پذیران گرامی مشروط به موارد ذیل میباشد:
6.1- صدور مدرک پایان دوره، پس از قبولی در آزمون الکترونیکی پایان دوره  و صرفاً با تأیید استاد محترم میباشد، در این راستا اساتید مواردی از قبیل: حضور فعال در کلاس، حضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده، پروژههای تحقیقاتی گروهی، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحانات میان ترم و پایان ترم و … را ملاک خود برای تأیید صدور مدرک قرار میدهند که لازم الاجراست.
6.2- دانشپذیران گرامی نباید غیبت غیر مجازی در طول دوره داشته باشند. میزان غیبت مجاز معادل 10% از کل جلسات کلاس میباشد.
7- در صورت بروز هرگونه مشکل، به هیچ وجه شخصاً وارد عمل نشده و مشکلات و مسائل آموزشی را با مدیر اجرایی در میان بگذارید، مدیریت متعهد می‌گردد بدون فوت وقت به آن‌ها شخصاً رسیدگی نماید و نتیجه را به اطلاع شما برساند
8- مجتمع فنی نخبگان در موارد فورس ماژور از قبیل: فوت یا قطع همکاری استاد، حوادث قهریه از قبیل: سیل، زلزله، آتش سوزی و … و همچنین عوامل دیگری که خارج از اختیار آموزشگاه باشد، به زمان دیگری منتقل نماید.
9– دانشپذیرانی که از تخفیفهای مصوب استفاده میکنند، موظف به ارائه مدارک مربوطه (تا روز شروع کلاس) به واحد ثبت نام میباشند. درصورت عدم ارائه مدارک، تخفیف دانشپذیر لغو میشود و مبلغ تخفیف به عنوان بدهی دانشپذیر لحاظ میشود.
10 – شروع دوره، منوط به احراز حد نصاب لازم بوده و شروع دوره تا سه هفته از تاریخ اعلام شده قابل تغییر میباشد
11 – برای حفظ امنیت و پیش گیری از وقوع حوادث، تمام فضاهای آموزش مجهز به دوربین مداربسته بوده و همیشه بالبخند وارد مجتمع فنی نخبگان شوید .

 

 

اینجانب ……………………………………….. ضمن قبول تمامی موارد مندرج در این فرم، کلیه آیین نامه های آموزشی و انضباطی مجتمع فنی نخبگان زنجان را که به رویت اینجانب رسیده قبول نموده و ملزم به رعایت آنها میباشم و بدین وسیله حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب مینمایم. ضمنا متعهد میشوم که دروس پیشنیاز را گذراندهام و با آگاهی کامل، اقدام به ثبت نام نموده ام.

 

                                                                                امضاء و اثر انگشتبرچسب ها

دوره وآموزش نخبگان   نخبگان زنجان   نخبگان زنجان   مجتمع نخبگان زنجان  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان