دوره تخصصی جهانگردی و گردشگری

 

دوره آموزشی  جامع گردشگری

مجتمع نخبگان در جهت افزایش خدمت رسانی  چند دوره آموزشی مرتبط که در جهت یادگیری بهتر و بیشتر مطالب می باشد. شما با ثبت نام ایندوره آموزشی در پایان دوره از گواهینامه های معتبر آن بهره مند شوید.

 

دوره آموزشی مدیریت جهانگردی

دوره مدیریت جهانگردی چه دوره ای است؟ دوره آموزشی پرکاربردی می باشد که با توجه به مطالب آموزشی مشتمل بر اصول کسب وکار در زمینه گردشگری و همچنین اصول مدیریت جهانگردی ، متضمن صلاحیت های فرهنگی و اجتماعی و همچنین صلاحیت مدیریت حرفه ای می باشد . بعد از گذراندن دوره مدیریت جهانگردی و دریافت گواهینامه مدیریت جهانگردی ، مدیران متخصص و متبحری در زمینه مدیریت جهانگردی آماده ورود به بازار حرفه ای جهانگردی می باشند .

 

دوره آموزشی مدیریت هتلداری
در جامعه امروزي صنعت گردشگري به دليل گستردگي که به وجود آورده است باعث جذب افراد در رشته هتلداری شده است و روز به روز بر ارزش آن مي افزايد به گونه اي که صنعت هتلداری بزرگترين و پر مخاطب ترين صنعت در دنيا معرفي شده است. در همین راستا مجتمع نخبگان در رشته مدیریت هتلداری دانشجو می پذیرد. درباره دوره مدیريت (عمومی و تخصصی)هتلداری رشته‌ای کاربردی است که فراگیران در آن با مشخصات انواع مؤسسات پذیرایی ، انواع سرويس دهی در هتل ها، اصول و روابط در هتل ها ، طبقه بندی مدیريت قسمت های مختلف هتل و بهداشت کار و ایمنی در محیط آشپزخانه مؤسسات پذیرایی و به طور کلی اداره و مدیريت مناسب یک هتل، رستوران و … آشنا می‌شوند. همچنین دانشجویان پس از پایان دوره مدرک مدیریت هتلداری دریافت می کنند. 

 

 آموزش کارمند فروش تور گردشگری

در کشور ما ، آژانس های مسافرتی بیشماری مشغول به فعالیت می باشند که مهمترین وظیفه ی انان ارایه ی خدمات و مشاوره برای سفر و فروش پکیج های تورو همچنین تهیه و فروش بلیط های داخلی و خارجی می باشد . بنابراین اکثریت درآمد آژانس ها از طریق فروش پکیج های گردشگری حاصل می شود و آژانس ها بیشترین زمینه ی فعالیتشان در جهت فروش تور های داخلی و خارجی است . طبق این گزارشات ، اکثریت کارمندان شاغل در آژانس ها ، وظیفه ی  مشاوره وفروش تورهای گردشگری را بر عهده دارند . 

 

دوره آموزش پذیرشگر هتل

اگر شما از روابط عمومی بالایی برخوردارید و به محیط هتل و مکان های پر رفت و آمد علاقه دارید شغل پذیرشگر هتل بسیار برازنده شماست . اگر تیپ شخصیتی هستید که دوست دارید در تعامل زیادی با مردم باشید و همچنین علاقه خاصی به مسافرت و کار در این زمینه داشته باشید و اگر از احساس مسئولیت و تعهد بالایی برخوردارید شغل پذیرشگر هتل شغل بسیار مناسبی برای شما می باشد . 

 

دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی

دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی یک دوره ی کاملا تئوری میباشد. راهنماي گردشگری یا راهنمای تور مسافرتی کسي است که داراي تسلط و اطلاعات کامل درباره ميراث طبيعي و فرهنگي هر منطقه است و از اين رو قادر است اين اطلاعات را به زبان قابل درک براي گردشگران توضيح دهد و يا ترجمه کند. از اين نظر يک راهنماي گردشگری شخصي است که غالبا آگاهي و آشنايي ويژه اي با خصوصيات فرهنگي و اقليمي و اجتماعي منطقه و نيز درک خاصي از مسائل، مقتضيات، آداب و رسوم و مقررات مرتبط با اين مکان ها دارد که در راهنمايي گردشگران مورد استفاده قرار مي گيرد.

دوره راهبری گشت

در سال های اخیر شاهد رشد روز افزون صنعت گردشگری خصوصا در اروپا بوده ایم . در کشورهای اروپایی سفرهای کوتاه بین المللی بسیار طرفدار پیدا کرده است .در حال حاضر گردشگران اروپایی یکی از بازار های هدف این صنعت به شمار میروند . اروپاییان امروزه بسیار طالب کیفیت برتر و قرار گرفتن در شرایط مطلوب و خاص بوده و همواره خواهان ارایه ی خدمات جدید و خاص و حرفه ای میباشند . 

 آموزش مدیریت ایرانگردی

جغرافیای گردشگری به بررسی موقعیت، مکان و فضا، ویژگی‌های انسانی و فرهنگی و جابه‌جایی مردم یا تحرک آنها می‌پردازد. این دوره همچنین شکل‌های مختلف حمل‌ونقل گردشگران و جریان آنها از کشورهای مولد به مقصدها را مطالعه می‌کند.

 

دوره ی تور گردانی حرفه ای 

در سفرهای گروهی که اغلب به عنوان تورهای مسافرتی شناخته می شود، همیشه یک فرد به عنوان تور گردان و یا راهنمای تور به فعالیت مشغول می شود . تور گردان و یا راهنمای تور فردیست که از ابتدای مدت زمان سفر تا پایان آن در کنار کلیه ی مسافران و در سفر حضور دارد . 

تورگردان و یا راهنمای تور به شخصی گفته می شود که اطلاعات خاصی در مورد مکان های دیدنی، تاریخ فرهنگی، مکان های گردشگری، جاذبه های توریستی، اماکن طبیعی، موزه ها ، آثار هنری و یادبودهای کشور خود و کلیه ی کشورها داشته و در مدت زمان مسافرت کلیه ی اطلاعات و دانش خود را در اختیارتمامی گردشگران قرار می دهد. مترادف ها و جایگزین های متعددی در زبان فارسی برای کلمه ی تور گردان وجود دارد :
مدیر تور ، تورگردان ، رهبر تور، راهنمای تور و تورلیدر

 

 آموزش کارمند فروش تور گردشگری

کارمند فروش تور گردشگری در کشور ما ، آژانس های مسافرتی بیشماری مشغول به فعالیت می باشند که مهمترین وظیفه ی انان ارایه ی خدمات و مشاوره برای سفر و فروش پکیج های تورو همچنین تهیه و فروش بلیط های داخلی و خارجی می باشد . بنابراین اکثریت درآمد آژانس ها از طریق فروش پکیج های گردشگری حاصل می شود و آژانس ها بیشترین زمینه ی فعالیتشان در جهت فروش تور های داخلی و خارجی است . طبق این گزارشات ، اکثریت کارمندان شاغل در آژانس ها ، وظیفه ی  مشاوره و فروش تورهای گردشگری را بر عهده دارند . 

 

 جهت حضور درکلاسهای مجتمع نخبگان وهماهنگی باشماره  -02433466877 -09192410484 - 02433544688تماس فرماییدبرچسب ها

جهانگردی و گردشگری  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان