آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی بالهجه آلمانی

اهمیت یادگیری زبان آلمانی چیست؟

زبان آلمانی یکی از زبان‌های رسمی اتحادیه اروپا است. از طرفی آلمان یکی از کشورهای پیشرو در حوزه علمی و دارای دانشگاه‌های بسیار برجسته‌ است. همچنین بسیاری از کتاب‌های جدید علمی و وب‌سایت‌های علمی تخصصی به زبان آلمانی هستند. به همین دلیل زبان آلمانی از محبوبیت بیشتری میان زبان‌آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی برخوردار شده است. 

از طرفی آلمان یکی از کشورهای پیشرو در تجارت جهانی است که با شرکت‌های بسیاری در سراسر جهان همکاری می‌کند و به عنوان یک بازار مهم برای صادرات و واردات شناخته می‌شود، همین مسئله اهمیت یادگیری زبان آلمانی را نشان می‌دهد.

 

مجموعه آموزش ویدئویی زبان آلمانی با این فرض تهیه شده است که مخاطب هیچ‌گونه دانش نسبت به این زبان ندارد. در این مجموعه آموزشی سعی بر این شده است که تمامی مباحث پایه‌ای برای فراگیری زبان آلمانی و استفاده آن در سطوح مختلف آموزشی و محاوره مطرح گردد؛ به طوری که تمام سوال‌های بزرگ زبان‌آموزان راجع به نکات دستوری و ترکیب لغات و ساختارهای جمله، که شاید به راحتی در جایی و یا در کتابی، پیدا نشود؛ پاسخ داده می‌شوند. این آموزش بر اساس کتاب Tangram تهیه و تدوین شده است که یکی از متدهای آموزشی زبان آلمانی مورد استفاده رده سنی نوجوانان و بزرگسالان است.

1. آموزش زبان آلمانی – مقدماتی تا پیشرفته(کودکان - نوجوانان - بزرگسالان )

تلفن هماهنگی 33466877- 024   33544688- 024   33455453- 024برچسب ها

آموزش زبان آلمانی زنجان(دکتر وحید مرصعی)  

اساتید مجتمع نخبگان زنجان