کارگاه آموزشی مدیریت شکست های عاطفی و عشقی

کارگاه آموزشی مدیریت شکست های عاطفی و عشقی

نام دوره آموزشی: مدیریت شکست های عاطفی و عشقی

مدت دوره:16 ساعت

 

مقدمه ای در رابطه با شکست عشقی

همه می‌دانند که شیفته‌ی کسی بودی و سرانجام به هر دلیلی (او حرفی زده، کاری کرده، تو عاشق او بودی ولی او نبوده و…) رابطه‌ی میان شما به پایان رسیده است. اهمیتی ندارد که این مسئله را چطور برای خودت توجیه می‌کنی، چون در هر صورت باید واقعیت را بپذیری و با آن کنار بیایی. نگه داشتن احساسات، نداشتن اعتماد به نفس، غم و خشم موجب می‌شود که حال خوبی نداشته باشید و نتوانید رابطه‌ای را با شخص دیگری که تناسب بیشتری با شما دارد، شروع کنید. ولی پیش از اینکه خودتان را به‌خاطر فراموش نکردن رابطه‌ی دوطرفه‌ای که چند هفته، ماه یا حتی سال پیش به پایان رسیده، سرزنش کنید، به‌یاد داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که نمی‌داند چطور باید شکست عشقی خود را فراموش کند.

کارگاه درمان شکست عاطفی و عشقی با رویکردی جدید و متدی علمی مفهوم شکست عاطفی را در زندگی مورد بررسی قرار داده و سپس راهکارهای درمانی این مشکل را ارائه می دهند.

 

شکست عشقی از مسائل ناگواری است که ممکن است برای هر زن و مردی رخ دهد. عشق یک طرفه، شتاب زدگی قبل از وارد شدن به روابط عاشقانه، فرار از تنهایی و غیره همگی از عوامل شکست عشقی می باشد که ممکن است قبل یا بعد از ازدواج دختر و پسر اتفاق بیفتد.

سرفصل دوره:

■ سبب شناسی شکست عاطفی
■ نشانگانی که افراد، امروزه به آن بی توجهی می کنند
■ بررسی طرحواره های دخیل در مسئله شکست عاطفی
■ آموزش تکنیک های درمان
■ مقدمه ای بر مهارت های ارتباطی
■ مهارت گوش دادن
■ مهارت سخن گفتن
■ توجه آگاهانه
■ تأثیر مهارت های ارتباطی در زندگی
■ راهکاری تقویت مهارت گوش دادن
■ راهکارهای تقویت مهارت سخن گفتن
■ راهکاری تقویت توجه آگاهانه

جهت حضور درکلاسهای مجتمع نخبگان وهماهنگی درکلاسها باشماره 09109710638 - 02433544688 -09192410484 تماس فرماییدبرچسب ها

کارگاه آموزشی مدیریت شکست های عاطفی و عشقی   کارگاه آموزشی مدیریت شکست های عاطفی و عشقی   شکست عشقی   درمان و آموزش   حال خوب   زندگی موفق   انتخاب موفق   شکست عاطفی   درمان شکست عاطفی   کارگاه درمانی و آموزشی     

اساتید مجتمع نخبگان زنجان