شما اینجا هستید:   خانه

قابلیت های جدید ASP با ASP Core 5 – مهاجرت از core 3 به ۵ NET.

شهریه ی دوره    :    6,500,000 ریـال
پایان مهلت ثبت نام    :    1400 / 03 / 31
دسته    :    آموزش طراحی سایت
ظرفیت نام نویسی    :    8
تعداد ثبت نام شده    :    0
شرح

Net 5. چیست؟

آیا معرفی Net 5. به معنی از بین رفتن NET Framework, Mono , Xamarin. و عدم پشتیبانی از آنها خواهد بود؟ خیر. Net 5. در واقع ورژن جدید Net Core. خواهد بود و همچنین  قابلیت های خوب NET Framework, Mono, Xamarin.  که در این فریمورک جدید گنجانده شده است.

حال که این فریمورک در واقع نسخه جدید NET Core. است آیا تغیر اساسی در آن رخ داده و ما باید هرچه در .NET Core  را یاد گرفته ایم فراموش کنیم و دوباره درگیر یادگیری این فریم ورک بشویم؟ خیر. تغیرات اصلی در هسته فریمورک اتفاق افتاده و عملا هیچ تغییر ملموسی در نحوه کد نویسی ها و تکنولوژی های داخل این فریمورک اتفاق نیافتده است.

این خود خبری خوبی است.درواقع در حال حاضر ما با یادگیری Net Core ، .Net 5. را یاد گرفته ایم. اما با انتشار نسخه ای اصلی و فرعی جدیدتر باید منتظر اضافه شدن قابلیت های جدید و جذاب به این فریمورک و تکنولوژی های مختلف آن باشیم.

قابلیت های جدید ASP با ASP Core 5 ؟

دات.نت نسخه ۵ به صورت یکپارچه همه ی API های دات نت را تحت یک runtime در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد.به این ترتیب توسعه دهندگان می توانند تنها با استفاده از یک کد برنامه هایشان را در محیط های مختلف اجرا کنند.همچنین افزایش کارایی از وعده های مایکروسافت در این فرمورک جدید خواهد بود.

ثبت نام دوره


گذرواژه‌ی خود را فراموش کرده‌اید؟ بازیابی گذرواژه

تصویر
delete حـذف
add_a_photo انتخاب تصویر ...
حداکثر 100 کیلوبایت