شما اینجا هستید:   خانه » استخدامها » قوانین ومقررات

قوانین ومقررات

 

 به بخش قوانین ومقررات مجتمع نخبگان خوش آمده اید

 

با سلام و احترام، دانشپذیر گرامی از اینکه مجتمع فنی نخبگان را برای ارتقاء سطح دانش و آموزش خود انتخاب نموده اید بسیار خوشنود و خرسندیم. مجتمع فنی نخبگان مفتخر است با اساتید مجرب، کارگاههای مجهز و پرسنل حرفه ای، شما را درآموزشهای تخصصی به بهترین نحو و با جدیدترین روشهای علمی و آموزشی یاری نماید. لذا در جهت نیل به این مهم، با مصوب نمودن آئین نامه هایی برای اساتید محترم، پرسنل گرامی و دانش پذیران گرانقدر درصدد است تا با ایجاد شرایط مناسب برای تمامی کلاسها در هر سطح و ساعت، شرایط بهینهای را مهیا نماید. بدیهی است با رعایت این آئین نامه خود را در این مسیر یاری میفرمایید.
پیشاپیش از همکاری و عنایت شما کمال تشکر را داریم.

 

 

آئیننامه قوانین و ضوابط دانشپذیران گرامی مجتمع فنی نخبگان

 

 

1- رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره الزامی میباشد.

 


2- جهت حفظ شأن استاد و حرمت محیط آموزش، از بردن هرگونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاسها خودداری نمایید.


3- دانشپذیر گرامی، مشخصات شما بر اساس اطلاعاتی که در این فرم تکمیل نمودهاید در نرم افزار ثبت میشود. لذا خواهشمندیم فرم را با دقت و کامل تکمیل نمایید. ضمنا اطلاع رسانی شروع دوره، لغو کلاس، تاریخ آزمون و … از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. لطفا درصورت تغییر شماره تلفن همراه مراتب را سریعا به مسئول ثبت نام مجتمع فنی نخبگان اعلام نمایید.


4- ضبط مطالب آموزشی به صورت تصویری ممنوع بوده و ضبط صدا فقط با هماهنگی اساتید محترم امکانپذیر میباشد. ضمناً استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع است.

 


5- دانشپذیر مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی است که در اختیار او قرار میگیرد. و درصورت ایجاد هرگونه خسارت، ملزم و متعهد به جبران آن میباشد.ضمنا خواهشمند است بدون هماهنگی کارشناسان واحد انفورماتیک، هیچ جابجایی یا تغییری در تجهیزات ایجاد نفرمایید.

 


6- صدور مدرک پایان دوره آموزشی برای دانش پذیران گرامی مشروط به موارد ذیل میباشد:

 


6.1- صدور مدرک پایان دوره، پس از قبولی در آزمون الکترونیکی پایان دوره  و صرفاً با تأیید استاد محترم میباشد، در این راستا اساتید مواردی از قبیل: حضور فعال در کلاس، حضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده، پروژههای تحقیقاتی گروهی، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحانات میان ترم و پایان ترم و … را ملاک خود برای تأیید صدور مدرک قرار میدهند که لازم الاجراست.

 


6.2- دانشپذیران گرامی نباید غیبت غیر مجازی در طول دوره داشته باشند. میزان غیبت مجاز معادل 10% از کل جلسات کلاس میباشد.

 


7- در صورت بروز هرگونه مشکل، به هیچ وجه شخصاً وارد عمل نشده و مشکلات و مسائل آموزشی را با مدیر اجرایی در میان بگذارید، مدیریت متعهد می‌گردد بدون فوت وقت به آن‌ها شخصاً رسیدگی نماید و نتیجه را به اطلاع شما برساند.

 


8- مجتمع فنی نخبگان در موارد فورس ماژور از قبیل: فوت یا قطع همکاری استاد، حوادث قهریه از قبیل: سیل، زلزله، آتش سوزی و … و همچنین عوامل دیگری که خارج از اختیار آموزشگاه باشد، مجاز به تغییر استاد و مکان برگزاری دوره آموزشی بوده و در صورت فقدان شرایط برگزاری به دلایل ذکر شده، میتواند تا یک ماه دوره آموزشی را به حالت تعلیق درآورد و در صورت استمرار مکلف به استرداد شهریه میباشد.

 


9- شرایط انصراف یا تغییر کلاس:
عودت شهریه یا تغییر کلاس ، فقط مطابق با شرایط ذیل با حضور شخصی دانشپذیر و تکمیل فرم مربوطه قابل اجرا خواهد بود:

 


9.1- انصراف یا تغییر کلاس تا یک روز قبل از شروع کلاس: استرداد 90 درصد از کل شهریه دوره آموزشی.

 


9.2- انصراف یا تغییر کلاس در روز شروع کلاس یا یک روز قبل از گذشت 20 درصد از مدت دوره آموزشی: استرداد 70 درصد از کل شهریه دوره آموزشی.

 


9.3- انصراف یا تغییر کلاس پس از گذشت 20 درصد از مدت دوره آموزشی: عدم استرداد شهریه.

 


9.4- درصورت انصراف دانشپذیر یا عدم تشکیل کلاس، مبالغ متعلقه به صورت چک بر اساس ضوابط مجتمع فنی نخبگان در روزهای پنجم، پانزدهم و بیست و پنجم هر ماه پرداخت میشود.

 


10 – دانشپذیرانی که از تخفیفهای مصوب استفاده میکنند، موظف به ارائه مدارک مربوطه (تا روز شروع کلاس) به واحد ثبت نام میباشند. درصورت عدم ارائه مدارک، تخفیف دانشپذیر لغو میشود و مبلغ تخفیف به عنوان بدهی دانشپذیر لحاظ میشود.


11 – شروع دوره، منوط به احراز حد نصاب لازم بوده و شروع دوره تا سه هفته از تاریخ اعلام شده قابل تغییر میباشد.

 

 

 


12 – برای حفظ امنیت و پیش گیری از وقوع حوادث، تمام فضاهای آموزش مجهز به دوربین مداربسته بوده و همیشه بالبخند وارد مجتمع فنی نخبگان شوید .

 

 

اینجانب ……………………………………….. ضمن قبول تمامی موارد مندرج در این فرم، کلیه آیین نامه های آموزشی و انضباطی مجتمع فنی نخبگان زنجان را که به رویت اینجانب رسیده قبول نموده و ملزم به رعایت آنها میباشم و بدین وسیله حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب مینمایم. ضمنا متعهد میشوم که دروس پیشنیاز را گذراندهام و با آگاهی کامل، اقدام به ثبت نام نموده ام.

 

                                                                                امضاء و اثر انگشت